#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#259“Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#273Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyDim. Ø:26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#45le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#168Etienne Bosch“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#203Jos Pas“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#53LimogesEen porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#122Lode Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20