Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.

Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.

Online only
SKU: 0104190130.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #130
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #300
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #150
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #188
    P. Klee

    Twee reproducties.

    Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #299
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49

    Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #316

    Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm, h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #214

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157
    Leopold Van Esbroeck

    “Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.

    “Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More