Similar lots by type
-
#95
Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#256
Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#285
Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#119
Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.
Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189
“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#180Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voiliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290
Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#100
Een lot kristal, bestaande uit drie vaasjes, twee mandjes (één handvat los), twee kommetjes en een bonbonnière.
Un lot de cristal, composé de trois vases, deux paniers (une anse lâche), deux bols et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284
Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#108
Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#112Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#193
“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192
“Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#283
Een jacquetbak met houten stukken.
Un jeu de jacquet avec des jetons de bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 25 / 30 -
#92
Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103
Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.
Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275
Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 33 & 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289
Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
Un baldaquin d'autel néo-gothique sculpté. Endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#93
Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#74
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Royal Boch
Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.
Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71
Een witgepatineerde lijst van hout en plaaster.
Un cadre en bois et plâtre patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 53 x 63 cm (binnenmaat)Estimate: € 15 / 25 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. (h: 31 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#291Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#53
“Meisje met gans”. Een groepje van majolica. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Fille à l'oie. Un groupe de majolique. Signé et marqué en bas. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 130 en 55 cmEstimate: € 80 / 100