#117Ilmenau“Schoorsteenveger”, een porseleinen beeldje, gemerkt Ilmenau, GDR.
#263Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit een kalebasvaas, een schaaltje met handvat en een theebus gemerkt RAM.
#72Een oude balgcamera, Voightlander.
An old bellows camera, Voigtlander.No longer availableOnline onlyDim. 11/18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#192‘Zilverberken’, versoberd beeld van een bomengroep. Onleesbaar getekend.
#212“Scheepswerf”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#118Val Saint LambertEen kristallen asbak, roze in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met label.
#186Een monochrome ets van een geornamenteerde dubbele deur. Draagt het monogram WB in de plaat. Onleesbaar getekend.
#256Een scribaan, binnenwerk is manco.
A writing desk, interior missing.No longer availableOnline onlyDim. H 11, B 32, D 25 cmEstimate: € 20 / 30