Similar lots by type
-
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#209
Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic. -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
-
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
-
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted elements. -
#226
Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#217Stéréofilms Bruguière
Een lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg. -
#180
Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#233
Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim. -
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#192
Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted. -
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#167
Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf. -
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted details. -
#242
Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
-
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet.
Other lots in this auction
-
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
-
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#74
Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
A 19th-century petit point Gobelin originating from the backrest of a chair. -
#244
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#239
“The book of Limericks ‘Compiled by Sir William Bull M.P. and ‘Orion’ of the daily express’ with illustrations by famous artists.” Eerste editie 1916.
-
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#187
Een varia lot Britse munten, waaronder een victoriaanse penning (2 cm) met St. George, drie mapjes ‘Britain’s first decimal coins’ en ‘Pennies collection 1881 to 1901 number two’. Met 13 andere Pennies etc.
A variety lot of British coins, including a Victorian medal (2 cm) with St. George, three sets 'Britain’s first decimal coins', 'Pennies collection 1881 to 1901 number two', and 13 other Pennies, etc.