Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.
Christofle

A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
Dim. Hoogte 30.5 cm
SKU: 2904250037.
Categories: varia, Verzilverd.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 30 / 50

  • #38

    Paar Bassano wandvazen. Versierd met putti en bloemen. Kleine schade aan enkele bloemenblaadjes.

    Pair of Bassano wall vases. Decorated with putti and flowers. Minor damage to some flower petals.
    Dim. H 37, B 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Christofle France

    Een lot Christofle verzilverd metaal, bestaande uit een schaal, 2 sauskommen waarvan 1 met lepel en 2 kommen.

    A lot of Christofle, silver-plated metal, consisting of a dish, 2 sauce boats, 1 with a spoon, and 2 bowls.
    Dim. 46 x 31 cm (schaal)
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    A vase made of multicolored Murano glass with a Mirafiore decoration.
    Dim. Hoogte 29, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.

    Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.
    Dim. H 23, B 16, D 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #17

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.
    Dim. h h 20 x l 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.

    Silver-plated coffee set with sugar bowl and milk jug on a tray.
    Dim. Hoogte 24.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #58

    Beschilderde en geëmailleerde karaf in groen glas met 5 glaasjes.

    Painted and enameled decanter in green glass with 5 small glasses.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Muurdecoratie in blauw-wit delfts porcelein, met een afbeelding van windmolens en bijgebouwen. Draagt het merkteken van Boch Keramis.

    Wall decoration in blue and white Delft porcelain, depicting windmills and outbuildings. Bears the mark of Boch Keramis.
    Dim. H 44 B 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

    Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.
    Dim. Hoogte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Christofle France

    Een lot van 2 verzilverd metalen terrines, gemerkt Gallia, prod. Christofle, France.

    A lot of 2 silver-plated metal tureens, marked Gallia, prod. Christofle, France.
    Dim. h 17 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.

    A pair of urn-shaped jardinières in blue and white porcelain.
    Dim. Hoogte 44, Ø 32 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit 2 schalen, een sauskom, een botervlootje en 4 serveerattributen.

    A lot of silver-plated metal consisting of 2 bowls, a sauce boat, a butter dish, and 4 serving utensils.
    Dim. 60 x 39 cm (schaal)
    Estimate: € 20 / 30
  • #291

    Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.

    Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.
    Dim. 138/188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.

    Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Cavalier

    Een zwaar verzilverd koperen champagnekoeler, Cavalier England silver plated copper.

    A heavily silver-plated copper champagne cooler, Cavalier England silver plated copper.
    Dim. h 24 x Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Borrelset op spiegeldienblad, bestaande uit twee karaffen en 9 borreltjes. Beschilderd met goudverf.

    Liquor set on mirrored tray, consisting of two decanters and 9 shot glasses. Painted with gold paint.
    Dim. h 22 cm (karaf)
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Icoon met zilver bekleed en deels verguld. Kopie naar antiek Byzantijns voorbeeld.

    Icon covered in silver and partially gilded. Copy of an antique Byzantine model.
    Dim. 19/15 cm
    Estimate: € 50 / 80

  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #48

    Het officieel expo 58 programma. Nr 1 tot en met 26. + Het ‘Souvenir program’ van het Amerikaans theater, 5 playbills en 2 ongebruikte tickets, gestempeld COMPLIMENTARY.

    The official Expo 58 program. Nos. 1 to 26. + The 'Souvenir program' of the American theater, 5 playbills and 2 unused tickets, stamped COMPLIMENTARY.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521
    Märklin HO

    Een lot van 22 Märklin wagons bestaande uit 4 voor personenvervoer en 19 voor goederentransport.

    A lot of 22 Märklin wagons consisting of 4 for passenger transport and 19 for freight transport.
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een opbergmeubel van rotan met bijpassende tafel en twee stoelen.

    A storage cabinet made of rattan with a matching table and two chairs.
    Dim. 1115 x 45 x 35 cm en 75 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347
    Rogier Vandeweghe
    Period: 1923 - 2020

    Een modernistische tafellamp in geglazuurd keramiek, ontworpen door Rogier Vandeweghe voor Perignem.

    A modernist table lamp in glazed ceramic, designed by Rogier Vandeweghe for Perignem.
    Dim. h 34 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00