Similar lots by type
-
#118Een verzilverd metalen gebaktang en een tafelblik van verzilverd metaal met benen handvatten. We voegen er een verzilverd en een zilveren suikertangetje aan toe.
Pince à pâtisserie en métal argenté et une boîte de table en métal argenté avec manches en os. On rajoute une pince à sucre en métal argenté et une en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#152Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 390 -
#262“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.
Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#91Een verzilverd metalen ijsemmer en een flessenzetter. De tweede gemerkt van Chritofle.
Un seau à glace en métal argenté et un set de bouteille. La seconde marquée de Chritofle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 20 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#139Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#60Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Koninklijk GoudaEen dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#167“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 15 / 25 -
#124Een lot messing met o.a. een gedreven Indisch dekselpotje, een weegschaal, potjes, enz.
Lot en laiton avec, entre autres, un bocal à couvercle indien chassé, une balance, des bocaux, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#119Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#5Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een klein schouwklokje van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een haan in laagreliëf in het decor.
Petite cheminée en faïence émaillée multicolore à décor d'un coq en bas relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 35 / 45

