Similar lots by type
-
#751SwarovskiTwee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#383Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.
Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#16Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#112Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schotels en een kandelaar van Wilkens, een schaal van Wiskemann, en een gratinschotel van Maestricht.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre de Wilkens, un plat de Wiskemann et un plat couvert de Maestricht.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#91Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#783Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ijsemmer, een flessenhouder, een dienblad, twee fazanten, twee schaaltjes, een servethouder, twee theepotjes, een kannetje en een kandelaar.
Lot de métal argenté comprenant un seau à glace, un porte-bouteilles, un plateau, deux faisans, deux plats, un porte-serviettes, deux théières, une verseuse et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#624Shunman“Fukurokuju”. Surimono, met persoonlijk zegel d.d. 1795. Onderdeel van een kalender.
“Fukurokuju”. Surimono avec sceau personnel daté 1795. Partie d’un calendrier.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 250 / 280 -
#388A. DarimontEen paar koperen plaquettes met profielen van Koning Leopold III en Koningin Astrid. Gesigneerd.
Paire de plaquettes en cuivre aux profils du Roi Léopold III et de la Reine Astrid. Signées.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#428Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#784E. Dejans“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Een tinnen komfoor in Lodewijk XV-stijl. Holland.
Bouilloire et réchaud en étain de style Louis XV. Pays-Bas.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Van der Straeten“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#787Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#329Jef Van Grieken“Amfitheater”. Ets. Gesigneerd en genummerd 9/65 buiten de plaat.
“Amphithéâtre”. Eau-forte. Signée et numérotée 9/65 hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#330FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge. “Official time keeper Tour de France”.
Montre homme en acier inoxydable. “Official time keeper Tour de France”.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#580Maserati en Ferrari pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100

