Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een verschillend model suikerpot aan toe.
Christofle

Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.

Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.
SKU: 0803160363.
Category: Verzilverd.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #751
    Swarovski

    Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.

    Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #383

    Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.

    Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.

    Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #112

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schotels en een kandelaar van Wilkens, een schaal van Wiskemann, en een gratinschotel van Maestricht.

    Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre de Wilkens, un plat de Wiskemann et un plat couvert de Maestricht.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 60
  • #91

    Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.

    Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #783

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ijsemmer, een flessenhouder, een dienblad, twee fazanten, twee schaaltjes, een servethouder, twee theepotjes, een kannetje en een kandelaar.

    Lot de métal argenté comprenant un seau à glace, un porte-bouteilles, un plateau, deux faisans, deux plats, un porte-serviettes, deux théières, une verseuse et un bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #624
    Shunman

    “Fukurokuju”. Surimono, met persoonlijk zegel d.d. 1795. Onderdeel van een kalender.

    “Fukurokuju”. Surimono avec sceau personnel daté 1795. Partie d’un calendrier.
    No longer available
    Dim. 10 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #388
    A. Darimont

    Een paar koperen plaquettes met profielen van Koning Leopold III en Koningin Astrid. Gesigneerd.

    Paire de plaquettes en cuivre aux profils du Roi Léopold III et de la Reine Astrid. Signées.
    No longer available
    Dim. 17 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #428

    Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.

    Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #784
    E. Dejans

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #58

    Een tinnen komfoor in Lodewijk XV-stijl. Holland.

    Bouilloire et réchaud en étain de style Louis XV. Pays-Bas.
    No longer available
    Dim. H 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #144
    Van der Straeten

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #787

    Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.

    Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #329
    Jef Van Grieken

    “Amfitheater”. Ets. Gesigneerd en genummerd 9/65 buiten de plaat.

    “Amphithéâtre”. Eau-forte. Signée et numérotée 9/65 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #330
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge. “Official time keeper Tour de France”.

    Montre homme en acier inoxydable. “Official time keeper Tour de France”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #580
    Maserati en Ferrari pour homme

    Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More