Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.

Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.

A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.
Dim. h: 11 - 25 cm 2910 g
SKU: 2706230117.
Category: Zilver.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178
    Delheid

    Een zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.

    A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 800‰ 1370g 40 x 30 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #21

    Een handgeslepen kristallen kom met zilveren randen gemerkt met Frans Minerva zilvermerk.

    A hand-cut crystal bowl with silver rims with French Minerva silver marks.
    No longer available
    Dim. h 12 x diam 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362

    Een zilveren zakhorloge ‘Chemin de fer’ aan een staander. De horloge werkt niet en heefl schade aan de wijzerplaat.

    A silver pocket watch 'Chemin de fer' on a stand. The watch does not work and has damage to the dial.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.

    A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #310

    Een opvouwbare Art-Nouveau theaterkijker in koper, metaal, leder en een vermoedelijk zilveren florale decoratie bovenop met inscriptie ‘Pocoscope’ uit het begin van de vorige eeuw.

    A folding Art Nouveau theater viewer in copper, metal, leather and a presumably silver floral decoration on top with the inscription 'Pocoscope' from the beginning of the last century.
    No longer available
    Dim. 4.5 x 11.5 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een gemengd lot van 36 zilveren bestekdelen, allemaal gemerkt 800 of meer met een gewicht van 1725 gram.

    A mixed lot of 36 silver cutlery pieces, all marked 800 or more with a weight of 1725 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 750 / 850
  • #24

    Een zilveren toiletset bestaande uit drie borstels, een schoenlepel, haak en kam. Frans, gemerkt met Minerva en ruit.

    A silver toilet set consisting of three brushes, a shoehorn, hook and comb. French, marked with Minerva and diamond.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #300

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #6

    Een lot tafelzilver, bestaande uit een tafelblik, servetring, suikertang, koffielepeltjes en mosterpotjes.

    A lot of table silver comprising of a crumb catcher, a napkin ring, sugar tongs, coffee spoons and mustard pots.
    No longer available
    Dim. 335g x 800‰
    Estimate: € 150 / 180
  • #199

    Een 99-delig zilveren bestek, 3710 gram, gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) met als gehalte 800 bestaande uit: 12 vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorken, 11 vismessen, 12 soeplepels, 10 dessertlepels, 12 grote messen, 12 kleine messen en 6 kreeftenvorkjes.

    A 99 piece silver cutlery set, 3710 g, marked DB (Henri De Bist, Mechelen), 800/1000 compr ising 12 forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 11 fish knives, 12 soup spoons, 10 dessert spoons, 12 big knives and 6 lobster forks.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1650 / 1850

Other lots in this auction

  • #540

    Een lot van vier Romeinse bronzen munten met zilveren frame en verziverde ketting. Waaronder: Artugids of Mardin Dirham. Maximianus Herculius. Probus and Jupiter. Constantinus Jupiter.

    A lot of four Roman bronze coins with a silver frame and a silver-plated chain. Including: Artugids or Mardin Dirham. Maximian Herculius. Probus and Jupiter. Constantine Jupiter.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #318

    Een lot van 4 oude decoratieve Larousse boeken met lederen rug.

    A lot of 4 old decorative Larousse books with leather backs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een fijn handgeknoopt tapijt.

    A fine hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 162 x 87cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #196

    Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding. Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.

    A Biedermeier sofa with 2 roller cushions under the armrest, 19th century with walnut wood sculpted frame and reupholstered, chocolate brown velvet upholstery. Copper wheels to be attached separately, of which 1 is broken and can be repaired.
    No longer available
    Dim. 94 x 215 x 64cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #221

    Een analoog professioneel fototoestel Mamiyaflex C2 met 2 Seikosha-s lenzen.

    An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #409

    Een modernistisch schilderij, gemengde techniek, gedateerd 1972, onleesbaar gesigneerd.

    A modernist painting, mixed media, dated 1972, illegibly signed.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.

    Chinese dish with the decor of 2 playing children.
    No longer available
    Dim. l 27.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #602

    Een grote terra cotta vaas.

    A large terra cotta vase.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #634

    Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.

    A long bayonet in leather sheath. With serial number.
    No longer available
    Dim. L:53cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    “Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.

    “Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #144

    Een grote geslepen spiegel met vergulde kader en kuif.

    A large cut mirror with gilded frame and crest.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #653

    Een modern gevormde vaas in fumé glas.

    A modern shaped vase in smoked glass.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More