Similar lots by type
-
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#451
Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#13
Een lampje in art deco inspiratie.
Petite lampe d’inspiration art déco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45/50 -
#163
Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.
Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 300/380 -
#691
Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/100 -
#202
Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#88
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#29
Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#635
Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#461
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#28
Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.
Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#602
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#463Lalique, france
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#529Martin R. Baeyens
“Vrouwensilhouet, Story 38 Surroundings II”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Silhouette d’une femme, story 38 surroundings II”. Acryl sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 69 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#217
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#245
Een parelhalssnoer met een platina slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Collier de perles au fermoir en platine serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#90
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een degen bezet met één koraal.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de sabre sertie d’un corail.No longer availableDim. 7,71 gEstimate: € 200/300 -
#64
“Stadsplein met fontein”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuw.
“Place de ville avec fontaine”. Huile sur toile. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 200/250 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#565
Een houten puzzel met een afbeelding uit het Kuifje-album “De schat van Scharlaken-Rackham”. Omstreeks 1950. Compleet.
Puzzle en bois représentant une scène de l’Album de Tintin “Le Trésor de Rackam le Rouge”. Vers 1950. Complet.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#319Jacob
“De zaaisters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les semeuses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#50
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. Bruto: 9,42 gEstimate: € 250/350 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#769
Een lot van zeven verschillende ronde tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de sept plats rondes en étain. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 70/80