Other lots in this auction
-
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107
Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1100.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28
Een lot van twee vaasjes van resp. Bavaria & Limoges porselein.
Lot de deux vases respectivement en porcelaine de Bavière & de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 22 & 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#199
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#132
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#174
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
Une ancienne fer à repasser en fonte avec manche en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184Lladro
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 162 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#16Goebel, Germany
“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50