#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline only -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30