Een vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
Daum France

A square molded colorless crystal vase. Two damages to the bottom corners. Signed.
Online only
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1812230074.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #74
Estimate: € 60 / 80

  • #6
    Wade, England

    Een vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.

    A vintage decanter with bearded figure and inscription "Them McCallum". Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #629

    Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.

    Online only
    Dim. 79 x 90 cm
  • #166

    Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.

    A bronze bucket, based on a medieval design.
    Online only
    Dim. h 21,5
    Estimate: € 20 / 30
  • #96

    Een houten masker. Gabon.

    A wooden mask. Gabon.
    Online only
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    "Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #176

    A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.
    Online only
    Dim. h 14 x Ø 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #614
    Matthyssens

    Online only
    Dim. h 39 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.

    A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.
    Online only
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #36

    Een wit aardewerken vaas op voetstuk.

    A white earthenware vase on a pedestal base.
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #14

    Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.

    A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #217

    Een lot van 2 tinnen kandelaars.

    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #134

    Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

    A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.
    Online only
    Dim. 78 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80

Online-Only Varia van 18 December 2023

18 December 2023 22:00