Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierzijdig boekenrekje in Engelse stijl. Met inlegwerk in het blad.

Een vierzijdig boekenrekje in Engelse stijl. Met inlegwerk in het blad.

A four-sided bookshelf in English style. With inlay on the top.
Dim. H 74, B 47, D 47 cm
SKU: 2608250576.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #576
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #558
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

    Antique card table. With damage to the top.
    No longer available
    Dim. H 73, B 82, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #339
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Natuurwandeling’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne. Kleine schade aan het doek.

    'Nature walk', oil on canvas. Signed J. Defrenne. Small damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516
    Willy Van Den Meeren

    Een set van vier vintage Tubax armstoelen, ontworpen in de jaren 50 door Willy van der Meeren. Bekleed met mosterdgele skai op een zwart metalen buisframe.

    A set of four vintage Tubax armchairs, designed in the 1950s by Willy van der Meeren. Upholstered in mustard yellow faux leather on a black metal tube frame.
    No longer available
    Dim. H 76, B 58, D 53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #425

    Een lot van twee handgeknoopte Perzische tapijtjes. 113/160 cm en 94/150 cm.

    A lot of two hand-knotted Persian carpets. 113/160 cm and 94/150 cm.
    No longer available
    Dim. 113/160 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    "Connochaetes gnou", a taxidermy head of a black wildebeest, also known as the white-tailed gnu.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.

    A large ginger jar in Chinese blue and white porcelain.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een natuurgetrouwe kleine houten schedel met stenen tanden. Gepresenteerd op een zwarte houten voet.

    A lifelike small wooden skull with stone teeth. Presented on a black wooden base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Mhara M. Tesiorna

    Een lot van drie schilderijen met een culinair thema, acryl op doek, getekend; Mhara M. Tesiorna. Met certificaat.

    A lot of three paintings with a culinary theme, acrylic on canvas, signed; Mhara M. Tesiorna. With certificate.
    No longer available
    Dim. 91/61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640

    Een nachtkastje met blauw/grijs marmeren blad. Onderaan een paneeldeurtje en bovenaan een lade.

    A bedside table with a blue/gray marble top. Features a panel door at the bottom and a drawer at the top.
    No longer available
    Dim. H 82, B 41, D 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    No longer available
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #60

    Een 18 kt rozegouden ring bezet met oud geslepen diamanten met gezamenlijk gewicht van 0,98 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 0.98 ct.
    No longer available
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More