#218Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
#6Een lot varia brocante glas en aardewerk.
A lot of miscellaneous antique glass and pottery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#77Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
A cherry wood humidor with hygrometer and a Credo humidifier.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 26 x 22.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43EumigEen vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
A vintage 8mm Eumig P8 Phonomatic projector in original packaging.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#38Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with multicolored various decorations, one of which is marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
A lot of 3 porcelain decorative plates. Various scenes.No longer availableOnline onlyDim. Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#75“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue.No longer availableOnline onlyDim. 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#106Jozef Gallant“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
#189JijéEen strip over Christoffel Columbus, uitgegeven als Robbedoes-uitgave door Dupuis, 1946. Redelijke staat.
A comic book about Christopher Columbus, published as a Robbedoes edition by Dupuis in 1946. In fair condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#280Davey & Co.Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60 / 80