#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#249Lumedart
Een lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart. -
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
#187
#17
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#269
Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
A vintage terracotta crucifix in the style of Perignem. -
#55A Prior
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#242
Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian.