Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
Online only
Dim. h: 67 cm
SKU: 2510210293.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #293
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258

    Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.

    Lampadaire en fer forgé doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #209

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Un grand bougeoir en laiton plaqué argent, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #110

    Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.

    Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #268

    Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.

    Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 130 en 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #121
    J. de Bruyn

    “Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #108

    Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.

    Trois petites reproductions décoratives pour corridas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #275

    Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.

    Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151
    Marcel Mijlemans

    “Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #17

    Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.

    Un drageoir et un bougeoir design en cristal incolore. Le second avec des dégâts mineurs à la base. Nous ajoutons une bonbonnière en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #20

    Een lampenvoet met meerkleurig porseleinen bloempjes. Enkele kleine beschadigingen.

    Un pied de lampe avec des fleurs en porcelaine multicolore. Quelques dommages mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More