Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
Online only
Dim. h: 67 cm
SKU: 2211210293.
Category: Verlichting.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #293
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #20

    Een tinnen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lampenvoet.

    Un bougeoir en étain de style baroque, monté en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #278

    Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Un grand bougeoir en laiton plaqué argent, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #124

    Een metalen olielampje met groen glazen reservoir.

    Une lampe à huile en métal avec réservoir en verre vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #30

    Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt van Cristal d’Arques. We voegen er een kleurloos glazen bonbonnière op voet aan toe.

    Un vase et une carafe en cristal incolore taillé. Marqué par Cristal d'Arques. On ajoute une bonbonnière en verre incolore sur pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23, 25 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #140
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #130
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #92

    Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.

    Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #187
    Hagl (?)

    “Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.

    Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #180
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Picknick”. Olieverf op board.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    “Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘03.

    Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    “Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

    “Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit bloemendecor.

    Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    “Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.

    “Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More