#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
#279Een lot van 2 Chinees porseleinen vaasjes. 1 met floraal decor en 1 met personage. Onderaan gemerkt.
#50Marc SleenEen lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#262Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#217Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
A lot of three model vehicles in original packaging, consisting of a Chevrolet Impala from "Live and Let Die," a Tuk Tuk from "Octopussy," and a police car from Blake & Mortimer. Made of metal and plastic. 20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#170R Smets“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#126Een set gesculpteerde ebbenhouten boeksteunen, Afrikaans werk.
A set of carved ebony bookends, African craftsmanship.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#36Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 & 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. +- 16 x 10 cmEstimate: € 30 / 40