Similar lots by type
-
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#535Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#480Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#700Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#450Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50 / 70 -
#680Twee verschillende opaalglazen olielampen.
Deux lampes à huile en opaline différentes.No longer availableDim. h: 53 & 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#460Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#481Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420 / 440 -
#610Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100 / 140 -
#360“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40 / 60 -
#694Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#500Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#520Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#445Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#247Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.
Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35 / 45 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#564Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#660Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#637Een ronde koperen doos met geciseleerde motieven op de zijkanten en een fijn uitgewerkt decor van drie dobbelspelers in hoogreliëf op het deksel. XIXe eeuw. Bijgevoegd een art nouveau koperen wandplaquette met een reliëfdecor van een dame met parasol aan een vijver met een zwaan.
Une boîte ronde en cuivre avec des motifs martelés sur les côtés et un décor finement travaillé de trois joueurs de dés en haut relief sur le couvercle. XIXème siècle. On ajoute une plaque murale Art Nouveau en cuivre à décor en relief d'une dame avec un parasol au bord d'un étang avec un cygne.No longer availableDim. Ø: 14 cm & 25,5 x 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392G. WautersDrie olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee zichten op de markt te Nice en één met zicht op Vresse sur Semois. Alledrie gesigneerd.
Trois peintures à l'huile sur panneau, deux avec vue du marché de Nice et une avec vue de Vresse sur Semois. Les trois signées.No longer availableDim. 24 x 30 & 22 x 30 cm -
#121CassinEen burlend hert van blauwgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Un cerf beuglant en faïence à vernis bleu. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#296Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#164Piet Mees“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Val. St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en roze kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et rose. Non marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
Une ancienne baïonnette-épée avec fourreau. Marqué 'LD'.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#33Een steigerend paardje van brons op losse marmeren sokkel.
Un cheval en bronze planant sur un piédestal en marbre.No longer availableDim. 10 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574Brebels“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1200

