Other lots in this auction
-
#676Een klein handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Un petit tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een lange 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een camée en parels.
Un long collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et de perles.No longer availableDim. 11 g l: 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#642“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90 / 120 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.No longer availableDim. b: 50 & 75 cmEstimate: € 90 / 120 -
#279“Vissersboten op het strand” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘E.S.’ en gedateerd ‘32.
“Bateaux de pêche sur la plage” Aquarelle sur papier. Monogrammée 'E.S.' et datée '32.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#481Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420 / 440 -
#330Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350 / 400 -
#54Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot composé de deux estampes de la série Les cris de Londres en couleurs et de deux gravures, Le Bain et L'événement au bal. Nous ajoutons une linogravure avec vue sur le village .No longer availableEstimate: € 80 / 120


