Similar lots by type
-
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#206
Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
A silver-plated metal crucifix with gilt elements. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration.
Other lots in this auction
-
#204
“Galaxy Commander”. Een lot vintage Lego 6980 & 6930, met handleiding. Zonder doos. Bijgevoegd 2 grondplaten.
"Galaxy Commander." A lot of vintage Lego 6980 & 6930, with instruction manual. Without box. Includes 2 baseplates. -
#136Raoul Dufy
“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper. -
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
A lot of various African items, consisting of a wooden figurine, stone figurine, 2 wooden masks wall decorations, and a mask. -
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
A large covered vase in opaline glass with a blue floral design. -
#105
“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
"Naked man, muscular," a color print on paper, after Hans Erni. -
#157
Een carnet de bal uit ivorine.
A dance card made of ivorine. -
#210
Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
A pair of 2 dogs in bronze-colored metal. -
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover. -
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
A communion set with a prayer book, a wallet, and a card holder made of checkered plastic with onyx details. From the 1950s. -
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
A mixed lot of bric-a-brac, consisting of silver-plated, copper, and wooden items, including coffee and tea pot, flasks, brush, ashtray, etc. -
#144Val Saint Lambert
“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000.