Similar lots by type
-
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 50 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 37 x 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 15 / 25 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableOnline onlyDim. h 136 cmEstimate: € 20 / 30 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#248Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 15 / 25 -
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#253Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 10 / 20 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#255Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 15 / 25 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#260Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#254Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#265Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#11Flli Toso MuranoEen vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.
A vintage red glass vase. Labeled Fratelli Toso Chambord Murano.No longer availableOnline onlyDim. 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain bowl with landscape in the decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Marita Voigt HarzkristallEen vintage bolvormig, kristallen asbak. Ontwerp door Marita Voigt voor Harzkristall.
A vintage spherical crystal ashtray. Designed by Marita Voigt for Harzkristall.No longer availableOnline onlyDim. Ø 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableOnline onlyDim. H. 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Capo di MonteEen geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210SatsumaEen Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 21 cmEstimate: € 40 / 60



