• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.
Scheurich Europ Linie

A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.
Dim. h 37 cm
SKU: 2210240671.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 40 / 60

  • #89

    “Winters landschap met brug en koppel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with bridge and couple." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 25 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een tafel met composiet voet in de vorm van een zuil met een dik rond glazen tafelblad.

    A table with a composite base in the shape of a column with a thick round glass tabletop.
    Dim. h 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #643

    Een lot van drie aardewerken kannen, bestaande uit een Brusselse kan met Napoleon, een Hollandse steengoeden kan, en de laatste met abstract decor.

    A lot of three earthenware jugs, consisting of a Brussels jug with Napoleon, a Dutch stoneware jug, and the last one with abstract decoration.
    Dim. h - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916.7/1000, 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #642
    G Decock

    "Winter landscape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943

    A lot of 18 coins from the United Kingdom. Edward VII, George V, George VI, 6 pence 1906, Farthing 1907, 1943.
    Estimate: € 120 / 140
  • #320

    Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’

    A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.
    Dim. H 40 cm, Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #554
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936

    “Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 80 x 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #338

    Een vintage groene Murano glaspasta schaal.

    A vintage green Murano glass paste bowl.
    Dim. h 24 x l 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #562
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Midsummer rose dream”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.

    "Midsummer rose dream," a color silkscreen on paper, pencil signed outside of the plate, E.A.
    Dim. 55 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00