#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#438Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
An Indian giltwood ornament with dancing Shiva (19th century) and a Rococo ornament of carved walnut wood with rocaille motif (18th century).No longer availableDim. L: 22-42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#651Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#328Een lot van 2 beelden van een moeder met kind waarvan één in composietsteen en de andere in plaaster met opschrift ‘wees gegroet - Burchtgravinne’.
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#294Marie Larmoyer“Stilleven met Cyclamen en Azalea’s.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Cyclamens and Azaleas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437Een lot van 5 zilveren munten waarvan in zilveren broche bestaande uit: one rupee, India 1880, 15 gr, Half Crown, England 1895, 15 gr, 100 frank, Belgique, 1948, 20 gr, 50 frank, België, 1950, 15 gr en 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 1980, 25 gr.
#699Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
A lot of 35 Dutch coins. 4 duit coins (1752, 1783, 1785, 1797), featuring Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, quarters, doublets... Rijksdaalders (Ag) and guilders (Ag and Ni).No longer availableEstimate: € 55 / 70