Een vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.
Scheurich Europ Linie

A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.
Dim. h 37 cm
SKU: 2210240671.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 40 / 60

  • #420

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1/2 Pound 1885, Au 916,7/1000 3,99 g.

    A golden coin, United Kingdom. Victoria 1/2 Pound 1885, Au 916.7/1000 3.99 g.
    Estimate: € 300 / 400
  • #151

    “Twee Kinderen”. Een bronzen groep op houten voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.

    "Two Children." A bronze group on a wooden base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,91 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.91 ct.
    Dim. 4 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #33
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass vase, cut with red in the mass. Marked at the bottom.
    Dim. 20,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452
    Guillaume Corneille
    Period: 1922-2010)

    “Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.

    "Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #529
    Tabriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.
    Dim. 308 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #161

    An Art Deco bronze panther on a pedestal in two types of marble, not signed.
    Dim. 22 x 57.5 x 19 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #3
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, colored pink throughout, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    Dim. 15 x 24 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #602
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.

    "Standing nude", charcoal on board, monogrammed JH.
    Dim. 103 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #412
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419
    Walter Swennen

    “Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.

    "Zt1" Screen print. Numbered H19/150. Signed outside of the plate.
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Een zeldzame Vlaamse doofpot in aardewerk en rood geglazuurd, 17de eeuw.

    A rare Flemish earthenware and red glazed chamber pot, 17th century.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00