#306Een vintage toogmeubel met fluwelen bekleding en bijbehorende stoel met gestoffeerde rug en zitting.
A vintage bar cabinet with velvet upholstery and a matching chair with upholstered back and seat.No longer availableDim. 93 x 103 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#659Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.
A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#237B.F.K.Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220 -
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch en floraal decor.
#115Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
Fourteen long-playing records. Editions from the time.No longer availableEstimate: € 100 / 150