#87Een lot van 5 kommetjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén is gebroken/gelijmd.
#559Pol MaraPeriod: 1920-1998“En s’échappant”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#447Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
#639“Hoevezicht met hooimijt”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
#627Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor.
#345Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 90 / 100