Other lots in this auction
-
#117MasonsEen Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
An English porcelain lidded vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns.No longer availableOnline onlyDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
A set of 2 Delft mill vases.No longer availableOnline onlyDim. h 27.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#34Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
A crystal vase, green in mass coloring, Val Saint Lambert, signed at the bottom and also marked with a sticker from the mid-20th century. Bottom has some chipping damage.No longer availableOnline onlyDim. h 26.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Flli Toso MuranoEen vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.
A vintage red glass vase. Labeled Fratelli Toso Chambord Murano.No longer availableOnline onlyDim. 43 cmEstimate: € 60 / 80

