#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Vichy Porcelaine de CouleuvreEen vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
#114Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60