#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#104IfocoEen vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
#269Een persglazen vaas.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
A wooden sculpted, Thai seated Buddha.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 60 / 80