#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#43Delft BochEen blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
#129Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60