#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#117MasonsEen Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
An English porcelain lidded vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented.No longer availableOnline onlyDim. h 23.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
#147“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30