#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#223Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
#77SatsumaEen paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
A lot of 2 porcelain holy water fonts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20