#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#114Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#183Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
#147“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -