Similar lots by type
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
Other lots in this auction
-
#68WMF
Een lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
-
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
-
#118
Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back. -
#87
Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers. -
#300
“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918. -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#232
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#67WMF Zinn
Een set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
-
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.