#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"Kris Fierens". An art book, publisher Pandora. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#69Limoges France
Een set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#175
Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom.