Similar lots by type
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
Other lots in this auction
-
#302Guy RibesPeriod: 1948
“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom. -
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
A vintage starting pistol, Perfecta D.B.P. Germany in original packaging with manual and blank cartridges.Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#242Werner Labarque
“Een avond alleen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"An evening alone." Oil on canvas. Signed.Place a bid ›Dim. 78 x 98 cm -
#361Val Saint Lambert
Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked. -
#37
Een lot LP’s en singles in het genre Jazz en Blues bestaande uit: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 géants du piano jazz - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - (..)
A lot of LPs and singles in the Jazz and Blues genre including: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 famous jazz pianists - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - 42(..)Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#209Pierre Laruelle
“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
-
#98C&A Voigt Sitzendorf
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
"Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century. -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost). -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken. -
#412
“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.