#86Willy VandersteenEen lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
A lot of 8 Suske & Wiske comics, first editions of the new series. Numbers: 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#24Paul BocuseEen glazen wijn decanteer karaf en koeler.
A glass wine decanter and cooler.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#107Daniel Winkelmans“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Amilcare SantiniEen Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
#108“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.