#237Coca ColaEen lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
A lot of 2 Coca-Cola ice buckets.No longer availableOnline onlyDim. 25.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#20Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
#194Een paar metalen kandelaars.
#238“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
"Napoleon on St. Helena." A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#68Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249LumedartEen lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#8Een lot van 2 Arabische dolken.
A lot of 2 Arabian daggers.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 20 / 40 -
#229MeccanoEen lot vintage houten Meccano. Gemengde set.
A lot of vintage wooden Meccano. Mixed set.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#233Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 40 x 18 cmEstimate: € 20 / 30