#237Coca ColaEen lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
A lot of 2 Coca-Cola ice buckets.No longer availableOnline onlyDim. 25.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#185Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#263Société Céramique Maestricht“Fuite en Égypte”. Een porseleinen sierbord. Verso gemerkt.
#177Een grote glazen vaas.
#193J et F MartellEen kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#188Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
#30Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Anno 1950
"Tintin and the Black Gold." Dated 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60