Other lots in this auction
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
-
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
-
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
-
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#32Hergé
“Le Crabe Aux Pinces d’Or”. Een eerste druk, eerste kleurenuitgave Kuifje. Veel slijtage.
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
-
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.