Similar lots by type
-
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#169
“Architecturaal abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Architectural abstract". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte.
Other lots in this auction
-
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#32Hergé
“Le Crabe Aux Pinces d’Or”. Een eerste druk, eerste kleurenuitgave Kuifje. Veel slijtage.
"The Crab with the Golden Claws". A first edition, first color release Tintin. Significantly worn. -
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
"Zoologie." A vintage postcard book from 1934, published by Kwatta. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#138Efka Toys Belgium
“Embuscades!”. Een vintage bordspel. Compleet, FR editie met NL instructie. 1973.
"Embuscades!" A vintage board game. Complete, FR edition with NL instructions. 1973. -
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
An antique microscope in yellow copper and steel with accessories in its original wooden case. Not marked. -
#269
Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
A vintage terracotta crucifix in the style of Perignem. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#160
Een lot koper, bestaande uit kerkkandelaar, keteltje op 3 poten en 2 kandelaars.
A lot of copper items, consisting of a church candlestick, a small kettle on 3 legs, and 2 candlesticks. -
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
"Bob Morane". A lot of 13 vintage comics, various titles and editions. -
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
A lot of 4 bronze Ashanti figurines.