#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27 cmEstimate: € 80 / 100
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#438Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A statue of a standing figure carved from volcanic stone, in a Pre-Columbian style.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,08 ct. F SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. F VVS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 1.08 ct. F SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct. F VVS2.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 3800 / 4000 -
#53Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#614Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.No longer availableDim. 35 & 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
"Flamingo M". A black lacquered metal design floor lamp with copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.No longer availableDim. 162 x 13 x 90 cmEstimate: € 200 / 300