Similar lots by type
-
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#248
Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
Other lots in this auction
-
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#116
Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
A green porcelain basket with floral decoration. -
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom. -
#208Rörstrand
“Julen”. Een lot van 7 blauw-wit porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt, limited editions 1978-1983.
"Julen". A lot of 7 blue and white porcelain decorative plates. Marked at the bottom, limited editions 1978-1983. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#44
Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene. -
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A set of 2 bronze angels, presumably part of a chandelier. -
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy. -
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
A pair of Chinese porcelain lidded vases, Nanking, with battle scene decoration. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean. -
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass.