Similar lots by type
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#111
Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
Other lots in this auction
-
#242
Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
-
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#39
Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
-
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.