Other lots in this auction
-
#119
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#199
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 200/240 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#200Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#209Toussi Court
Een paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 44 - 66 cmEstimate: € 50/80 -
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#58
Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.
Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 19 - 38 cmEstimate: € 100/160