Other lots in this auction
-
#2“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#124“Schip op sleep”. Olieverf op doek.
"Navire en remorque". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#94Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#214Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
Un vase en faïence à glaçure multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h; 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#51“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#247Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#180Royal BochEen dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer onderaan de rand van het deksel. Onderaan gemerkt, genummerd 611/H en model 700.
Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#186Zes gesatineerde glasramen, waarvan vier met de initialen ‘SF’.
Six vitraux satinés, dont quatre avec les initiales SF .No longer availableOnline onlyDim. 63 x 43 e.a.Estimate: € 100 / 150



