#116Lima
Een lot goederenwagons, bestaande uit vier tankwagons van Shell, een bierwagon van Peroni en een bierwagon van Splügen van de Italiaanse spoorwegen, drie verschillende tankwagons van de Franse spoorwegen en een tankwagon van BP. Schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 € -
#36Telefunken
Een oude radio in bakelieten kast. model ‘koncert Trial’. Bouwjaar: 1933.
No longer availableOnline onlyActive bid: 122.00 €Dim. h: 36 cm -
#124Piko 53263 & 95839
Drie verschillende wagons op schaal HO, bestaande uit een Duitse postwagon, een promotionele tankwagon van Piko en een promotionele gesloten goederenwagon naar aanleiding van 40 jaar modelspoorwegclub AMSAC te Gent. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 € -
#232Philips Deutschland
Een draagbaar bakelieten apparaat voor het opsporen van signaalstoringen bij autoradio’s. Type WA206ST. Bouwjaar 1956.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#154Märklin
Een lot van vier Duitse koelwagens op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#122Roco 4301C; 4301G & 47939
Een lot van drie goederenwagons, waarbij twee gesloten wagons van de Duitse spoorwegen en een open wagon van de Franse spoorwegen. In originele doosjes. Schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#228Cummings Radio Corporation
Een oude ontvanger, model ‘Solodyne’. 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 100/120 -
#24
Een oude radio in houten kast. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 75/100 -
#28Volksempfanger
Een ‘Volksontvanger’, type VE 301 W. Bouwjaar 1938.
No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. h: 38 cm -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#222Philips
Een plaatspanningapparaat in metalen en bakelieten kast. Type 372. Bouwjaar 1925.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#140Hornby Scalextric
Een elektrische racebaan in originele doos met twee racewagens. Compleet en in werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €