#10Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#170R Smets“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
A vintage glass flower frog with a silver-plated ring. Marked at the bottom, "Made in England."No longer availableOnline onlyDim. 9 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een gevarieerd lot geel en rood koper.
A varied lot of yellow and red copper.No longer availableOnline only -
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177Een grote glazen vaas.
#168Marten Van der LooPeriod: 1880-1920“Lier”. Een kleurenets op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en genummerd 12/200
"Lier." A color etching on paper. Signed, titled, and numbered 12/200 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 44 cmEstimate: € 40 / 60