#29Een lot van vier geslepen kristallen karaffen, waaronder één karaf met gekleurd blauw glas en één zilveren hals (Gemerkt A800). 19de eeuws.
A lot of four cut crystal decanters, including one decanter with colored blue glass and a silver neck (Marked A800). 19th century.No longer availableOnline onlyDim. +- h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Amilcare SantiniEen Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Een gefineerd houten dienblad, het blad versierd met floraal decor in marqueterie en messing rand.
A veneered wooden tray, the top decorated with floral marquetry design and brass trim.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een set van 2 retro geel koperen kraanvogels.
A set of 2 retro yellow copper cranes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#20Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
#107Daniel Winkelmans“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57Een lot van twee zwart-wit portretfoto's, bevat in rechthoekige, frames met gouden verfraaiing. 19de eeuw.
A pair of black and white portrait photographs, housed in rectangular frames with gold embellishments. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. +- 15 x 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#285Een Chinees roze tapijt. Met certificaat.
No longer availableOnline onlyDim. 310 x 255 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Een vaas met stuk reparatie bovenaan de hals.
A pair of multicolored Nanking baluster vases with a warrior decor. Marked at the bottom. One vase with a repair at the top of the neck.No longer availableOnline onlyDim. 45 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60