#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
#20
#139
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
#55A Prior
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
#17
#223
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#86Willy Vandersteen
#57
Een lot van twee zwart-wit portretfoto's, bevat in rechthoekige, frames met gouden verfraaiing. 19de eeuw.
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#34