#41Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.
#406Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#126Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#343Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#209Een ronde butlerspiegel.
A gilded wooden mirror.No longer availableDim. Ø 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#471Banko WareEen polychroom Japanse “Banko Ware” thee humidor met “7 Lucky Gods” in het decor, medio 1900.
A polychrome Japanese "Banko Ware" tea humidor depicting the "7 Lucky Gods", from the mid-1900s.No longer availableDim. 17,5 x Ø 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
#246Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.
A mahogany round table in Empire style.No longer availableDim. 76 x Ø 140 cmEstimate: € 200 / 300