#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#579Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#457Bachmann Arnold RapidoEen lot van 10 vintage treinwagons N schaal, in originele verpakking. Bestaande uit 4x Arnold Rapido; “0401, 0485, 0404 D (2x)”, 3x Bachmann Old Timers; “53-1055, 53-1056-24, 5184”, Life Like; “7758, 7747, 7759”.
A lot of 10 vintage train cars N scale, in original packaging. Consisting of 4x Arnold Rapido; "0401, 0485, 0404 D (2x)", 3x Bachmann Old Timers; "53-1055, 53-1056-24, 5184", and Life Like; "7758, 7747, 7759".No longer availableDim. 13 & ... & 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.
Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 50 / 70