• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.
Winterling, Bavaria

A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
SKU: 1712240571.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 50 / 60

  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #165

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 0.64 ct GVS1 and brilliant-cut diamonds totaling 0.16 ct.
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #536
    Philippe Starck Aleph

    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00