#618Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.No longer availableDim. 16,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#12“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.
"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#520Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
"Collected work". In 6 volumes. In 8°, cloth and imitation leather binding. Ed. A. Manteau, Brussels 1951 or '52. Very good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 45 -
#660Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.
A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 30 / 50 -
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60