#40Een lot met twee kop-en-schotels bestaande uit één met kleurrijke bloemmotief met gouden rand en één van blauw-wit Chinese porselein met traditionele motieven.
A lot containing two cup and saucer sets, one with a colorful floral motif and gold rim, and one in blue and white Chinese porcelain with traditional patterns.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16, 12,5 cmEstimate: € 10 / 1 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
#60Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
A jug with floral decoration, marked 'Gerold-Porzellan' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#133Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
#126Een beeld van een Chinese wijze in roodgepatineerd kunsthars.
A statue of a Chinese sage in red patinated synthetic resin.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#232Een houten sculptuur van een staande mannelijke figuur, Afrikaanse kunststijl. Gedetailleerd gesneden, 20ste eeuw.
A wooden sculpture of a standing male figure, African art style. Detailed carving, 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een antieke toneelkijker, gemerkt ‘Roland - Opticien - Anvers. Met zijn originele lederen etui.
An antique opera glass, marked 'Roland - Optician - Antwerp'. With its original leather case.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 11 x 5 cm (etui)Estimate: € 10 / 20 -
#203Een lot van zes vorken en messen met crèmekleurige handvatten en verzilverde lemmeten. Engelse stijl. 19de eeuw.
A set of six forks and knives with cream-colored handles and silver-plated blades. English style. 19th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#195Een grote aardewerken schotel.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 10 / 15