#13Wiskemann, BruxellesEen lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
A set of five silver-plated items by Wiskemann, including a dish, a cake server, a teapot, a creamer, and a sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
#64Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people.No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 10 / 20 -
#16Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
A coffee and tea set in silvered metal consisting of a coffee pot, a teapot, a creamer, and two sugar bowls, one missing its lid. Marked Sheridan, silver on copper.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Sankyo“Sankyo 8-R”. Een vintage 8mm camera met diverse lenzen en handhouder.
"Sankyo 8-R". A vintage 8mm camera with various lenses and handgrip.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 60 / 90 -
#228Een lot van twee keramische vazen, zwart geglazuurd en gedecoreerd met floraal motief in Art Deco-stijl, gemerkt met 'REGINA WB' en 'GOUDA', Europa, vroege 20e eeuw.
A pair of two ceramic vases, black glazed and decorated with a floral motif in Art Deco style, marked 'REGINA WB' and 'GOUDA', Europe, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 19, 11,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#79Een geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes, vloeiblok en briefopener, eind 19e eeuws.
A veined black marble inkwell set with 2 pots, blotter, and letter opener, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 5,5 x 31 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een lot van 5 Napoleontische soldaten in porselein en aardewerk waaronder gemerkt Capo Di Monte, de op één na grootste heeft een herstelling aan de nek, de op één na kleinste mist de veer op zijn hoed en zijn hoofd is gelijmd.
A lot of 5 Napoleonic soldiers in porcelain and earthenware including one marked Capo Di Monte. The second largest has a repair on the neck, the second smallest is missing the feather on his hat and his head has been glued.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 40