#152Een mini Cine Royal S-8 camera in originele doos.
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#150Een oude geel koperen insecticidespuit, W.H.B.
An old yellow copper insecticide sprayer, W.H.B.No longer availableOnline onlyDim. l 54 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#165Een lot van 42 paperback varia comic book strips, hoofdzakelijk NL met diverse titels en uitgaven, bestaande uit Marvel & DC reeksen, Tarzan, Korak, Star Trek, Nacht der Vampiers
A lot of 42 paperback varia comic book strips, mainly Dutch with various titles and editions, including Marvel & DC series, Tarzan, Korak, Star Trek, Night of the Vampires.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#66Een lot van 5 Napoleontische soldaten in porselein en aardewerk waaronder gemerkt Capo Di Monte, de op één na grootste heeft een herstelling aan de nek, de op één na kleinste mist de veer op zijn hoed en zijn hoofd is gelijmd.
A lot of 5 Napoleonic soldiers in porcelain and earthenware including one marked Capo Di Monte. The second largest has a repair on the neck, the second smallest is missing the feather on his hat and his head has been glued.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#194Een paar metalen kandelaars.
#188Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een lot van vier kogels waarvan twee met (lege)huls. Messing en metaal. 20ste eeuw.
A lot of four bullets, two with (empty) casings. Brass and metal. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. +- 9 cmEstimate: € 40 / 50