#233Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 40 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. +- 16 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
A 5-piece set of crystal glass, consisting of 2 decanters and 3 bowls. Chip on the largest decanter and missing pin on one of the ring bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
#90Een lot van 11 kunstboeken.
A lot of 11 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
#1Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
A lot of 4 bronze Ashanti figurines.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
"Christ on the Cross," a linocut on paper, unsigned and numbered 6/50, with the name A. Proesmans on the back.No longer availableOnline onlyDim. 25.5 x 25.5 cmEstimate: € 20 / 30