Similar lots by type
-
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom. -
#192
Een vintage 18-delig kunstoffen ijsmal in de vorm van een koets met 4 paarden.
A vintage 18-piece plastic ice mold in the shape of a carriage with 4 horses. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry. -
#206
Een verzilverd metalen crucifix met vergulde elementen.
A silver-plated metal crucifix with gilt elements. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#111
Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
A 5-piece set of crystal glass, consisting of 2 decanters and 3 bowls. Chip on the largest decanter and missing pin on one of the ring bowls. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#248
Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
A table lamp in Tiffany style with some pieces of glass broken and the base painted. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
A lot of fin de siècle glass, including vases, decanters, and glasses. Various colorful decorations. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
A variety lot of African items, consisting of 2 carved wooden figurines, 2 spearheads, and a wooden tool. -
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
A vintage table lamp in green opaline glass. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories.
Other lots in this auction
-
#148Sawyer’s Viewmaster, Oregon
Een lot Viewmaster bestaande uit bakelieten kijkers van Sawyer met hun originele doos en een lot reels waaronder de maanlanding en van de wereldtentoonstelling van 1958.
A lot of Viewmasters consisting of Bakelite viewers by Sawyer with their original box, along with a lot of reels including the moon landing and the 1958 World Expo. -
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
A panel with 30 locomotive construction plates. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#28
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
"Belgian Fashion Design." An art book, edited by Luc Derycke & Sandra van de Veire. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans. -
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition. -
#102
Vier diverse oude metalen gebakvormen.
Four various old metal cake molds.