#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
"The three arrows". A first edition Bessy, 1960. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#140
#4
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#12
Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish. -
#57Leclercq
#43
Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
A pair of Maastricht blue and white porcelain vases with Chinese decoration.