Similar lots by type
-
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
A crystal vase, colored in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. Small chip at the top of the rim. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#212Murano
Een paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
A pair of Murano glass jars, with label in original packaging. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#71
Een affiche van het 4de internationaal postzegelsalon, september 1980 te Namen. Met een art-nouveau afbeelding met monogram M.D.
A poster from the 4th International Stamp Fair, September 1980 in Namur. Featuring an Art Nouveau image with monogram M.D. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#42
Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
A lot of copper items, consisting of a foam spatula, candy scoop, and syringe. -
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#64
Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp. -
#18Christofle France
Een vergrootglas in verzilverd metaal met Christofle merktekens. Een deuk in de rand.
A magnifying glass in silver-plated metal with Christofle hallmarks. A dent on the edge.
Other lots in this auction
-
#10
Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
-
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#50Ons Volkske
“Ons Volkske”. Een lot van 2 ingebonden uitgaven; 1978-1 & 1978-2.
"Our People." A lot of 2 bound editions; 1978-1 & 1978-2. -
#189
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, accompanied by a small vase with a landscape. Marked at the bottom. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom. -
#104
Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A pair of Delft blue and white porcelain vases decorated with landscapes and a lady. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass.