Similar lots by type
-
#77
Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20/40 -
#71Rozé Santon
Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 30cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#151Roemer
Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13,5cmEstimate: € 60/90 -
#68
Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70/80 -
#167
Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30/60 -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#124Guerin, Bouffioulx
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23cmEstimate: € 50/60 -
#133
Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h 88 cmEstimate: € 30/50 -
#132
Een beeld van een stier uit meerkleurig geblazen glaspasta.
A sculpture of a bull made from multicolored blown glass paste.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 22 x 41cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een koperen gesculpteerde kandelaar.
A copper sculpted candlestick.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27,5cmEstimate: € 30/60 -
#150
Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 11.5 x Ø 9 cmEstimate: € 20/30 -
#158
Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.
A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 13 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15/25 -
#234
Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54cmEstimate: € 40/60 -
#119Quimper
Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. Ø 26 cmEstimate: € 25/50 -
#137SECA
Een vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/50 -
#82
Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/60 -
#120RAM
Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25/50 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#85
Een glazen Art Deco schaaltje.
A glass Art Deco bowl.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø16cmEstimate: € 15/25 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#193
Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
A rusty metal bird drinking bowl with two bird figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48cmEstimate: € 10/20 -
#5
Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
A glass vase from the 1930s with a painted motif.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 5/10 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#86
Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20/25 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#191
Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30/50 -
#47
Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/30 -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33cmEstimate: € 25/35 -
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#181
Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
A wooden base for a small cannon.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18 cmEstimate: € 15/25