#152Johan Janssens‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.
#589Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#421Sino-Tibetaanse bronzen model van Boeddha Masjushri met inlegwerk van turkoois en koraal. 19/20e eeuw
Sino-Tibetan bronze model of Buddha Manjushri with turquoise and coral inlay. 19th/20th century.No longer availableDim. H 21, B 18 cmEstimate: € 350 / 500 -
#304Een serie van 8 mahoniehouten balloonback stoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding. Victoriaanse stijl.
A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.No longer availableDim. 89 x 46 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
"Nude Aspasie" Bronze art-deco sculpture. Signed 'Gennarelli'.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#543Kunststoffen beeld van een grijze schildpad met een oranje helm als schild.
Plastic sculpture of a grey turtle with an orange helmet as a shell.No longer availableDim. H 20, B 22, L 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Oude man met een stok”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd L. Peeters.
#496Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
A hand-knotted carpet, made in Iran.No longer availableDim. 138 x 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
#467Bronzen krijger te paard. Dhokra, Indie.
Bronze warrior on horseback. Dhokra, India.No longer availableDim. h 19 x l 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275Een hanglamp model UFO.
A pendant lamp model UFO.No longer availableDim. H 50, Ø 44 cmEstimate: € 50 / 80