#356TensaEen set van 3 vergaderstoelen ontworpen door König & Neurath voor Tensa.
#528Satsuma beeldje van een vrouw met emmer.
Satsuma figurine of a woman with a bucket.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. XIXe eeuw.
#143Vaasje in Griekse stijl. Kraag gesteund door vrouwenhoofden.
Vase in Greek style. Collar supported by women's heads.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Chinese vaas, famille rose.
Chinese vase, famille rose.No longer availableDim. hoogte 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Tafellamp in de stijl van Tiffany. Getorste zuilvoet met libellen in de kap.
Table lamp in the style of Tiffany. Twisted column base with dragonflies in the shade.No longer availableDim. Hoogte 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#144Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Bruggetje over de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Saverys.
"Bridge over the Leie", a painting, oil on canvas, signed Saverys.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#598WMFEen kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.
A candle holder, WMF, unused in original packaging.No longer availableDim. l 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#572Een koperen kandelaar met schroef bovenaan en ronde voet op klauwpootjes. Deuk en barstje in voet.
A copper candlestick with a screw top and round base on claw feet. Dent and crack in base.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Jean MaraisHandgemaakte keramische koffiekan met filter en deksel. Het glazuur is een rijke donkerbruine kleur. Jaren 60, gesigneerd Jean Marais.
Handmade ceramic coffee pot with filter and lid. The glaze is in a rich dark brown color. From the 1960s, signed by Jean Marais.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#249‘Landschap met hoeve’. Postimpressionistische olieverfstudie op paneel. Niet getekend.
'Landscape with farmhouse'. Post-impressionist oil study on panel. Not signed.No longer availableDim. 30/40 cmEstimate: € 30 / 50