Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.

A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.
Dim. h 25 cm
SKU: 2503250233.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 40 / 60

  • #205

    Een salontafeltje met marmeren blad en houten frame versierd met bronsbeslag.

    A coffee table with a marble top and wooden frame decorated with bronze fittings.
    Dim. 51 x 86 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    Een vintage Sputnik luchter, medio jaren 60 van de vorige eeuw, één stang met verchroomde bol ontbreekt alsook een deel van het plafondkapje. Enkele bollen zijn herspoten.

    A vintage Sputnik chandelier from the mid-1960s, missing one rod with chromed bulb and part of the ceiling cap. Some bulbs have been repainted.
    Dim. Ø 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485
    Marklin Ho

    Märklin set 29108, startset bestaande uit een diesellocomotief met 2 open wagons en kartonnen container. In originele doos.

    Märklin set 29108, starter set consisting of a diesel locomotive with 2 open wagons and cardboard container. In original box.
    Estimate: € 50 / 75
  • #416

    Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas. Links onderaan ontbreekt 1 rosetje.

    A Venetian mirror of cut and engraved glass. One rosette is missing at the bottom left.
    Dim. 140/71 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #503

    Tulpenvaasje in blauw en wit Chinees porselein met 6 onderverdelingen. Gestempeld.

    Tulip vase in blue and white Chinese porcelain with 6 compartments. Stamped.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #144
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    “Bruggetje over de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Saverys.

    "Bridge over the Leie", a painting, oil on canvas, signed Saverys.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551
    Delfts blauw

    Een tabakspot in blauw-wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt Delft en genummerd 1434.

    A tobacco jar in blue and white Delft earthenware. Marked Delft at the bottom and numbered 1434.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #299
    Jos Beeck

    “De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    "The Wood Gatherers." Oil on canvas. Attributed to.
    Dim. 63 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Set van 3 Delftse tulpenvaasjes.

    Set of 3 Delft tulip vases.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #377

    Een lot antiek messingen en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgevoegd een Marokkaans suikerdoosje met verguld deksel.

    A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid.
    Dim. 47 & 20 & 21 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #198
    Bertaux

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 220 / 360

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00