Other lots by Val Saint Lambert
#588Val Saint Lambert
Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
#658Val Saint Lambert
#657Val Saint Lambert
#337Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#71Val Saint Lambert
Een kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#281val Saint Lambert
Een geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#221Val Saint Lambert
#3Val Saint Lambert
Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#33Val Saint Lambert
Een vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#483
Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin. South African Republic, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#288
een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#278
Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.
20 Belgische munten, Leopold III, 50 Bef, 1935, Ag 680/1000 22 g, 50 Bef, 1939 NF & FN, 1940 NF & FN, alle Ag 835/1000 20g. 20 Bef, 1935 a & b, Ag 680/1000 11 g. 5 Bef, 1937 F, 1938 NF & FN, alle Ni. 1 Bef, 1939 NF & FN, 1940 NF, alle Ni. 25 c, 1938 NF & FN, 1939 FN, 10 c 1938 FN, 1939 NF, 5 c, 1938 FN, 1939 NF, alle CuZnNi.
20 Belgian coins, Leopold III, 50 Francs, 1935, Ag 680/1000 22g, 50 Francs, 1939 NF & FN, 1940 NF & FN, all Ag 835/1000 20g. 20 Francs, 1935 a & b, Ag 680/1000 11g. 5 Francs, 1937 F, 1938 NF & FN, all Ni. 1 Franc, 1939 NF & FN, 1940 NF, all Ni. 25 cents, 1938 NF & FN, 1939 FN, 10 cents 1938 FN, 1939 NF, 5 cents, 1938 FN, 1939 NF, all CuZnNi.No longer availableDim. Ag 124 gEstimate: € 220 / 280 -
#18Sparklets London
Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282
“Stilleven met appels en ajuinen”, een miniatuur, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#301
Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#676
Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
#401
Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#102
“Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#137
Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#68Sitzendorf
Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120