Other lots by Val Saint Lambert
#588Val Saint Lambert
Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
#658Val Saint Lambert
Een vaas van polychroom pastelkleurig glaspasta. Gemerkt onderaan ‘Studio Crystal.’
#657Val Saint Lambert
#337Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#71Val Saint Lambert
Een kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#271Val Saint Lambert
#281val Saint Lambert
Een geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#221Val Saint Lambert
#33Val Saint Lambert
Een vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#79Delmotte?
“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#407
Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#382Albert De Deken
“Terraske”. Een schilderij, aquerel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Terrace". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#399L. Velter
“Stormlampen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#124Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019
“Platbodem op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx.
#163Charles & Ray Eames Vitra
“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#331
Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#480
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1891, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1891, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#573
Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#47Crosa
Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.
A bronze table lamp depicting a young boy with a torch in milk glass. Marked "Crosa 2002" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 60 / 90