#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#149Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes met schade:-”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, U.S. Zone.-”Little Fiddler”, 99/0, TMK2, 1950-1955.-”Apple Tree Girl”, 141/3/0, TMK2, 1950-1955.
lot of 3 Hummels with damage: -”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, US Zone. -"Little Fiddler", 99/0, TMK2, 1950-1955. -"Apple Tree Girl", 141/3/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#148Een witgelakte loomchair.
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#226BeloutchHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35