#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#12Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
Three various vases of Satsuma pottery.No longer availableOnline onlyDim. H. 36,5, 25 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25