#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
"Standing nude." A polychrome, gilded terracotta sculpture. -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#654
#238
Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard. -
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#87
#19Limoges France
Een porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
#98C&A Voigt Sitzendorf
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#336
Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable. -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
"The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.