Other lots by Glashütte Limburg
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500
#287Gustave Doré"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
#651Een polychrome Murano papegaai.
A polychrome Murano parrot.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#669Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.
A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base.No longer availableDim. h 24 Ø16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace.No longer availableDim. 9,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#43Marc SleenEen lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".No longer availableEstimate: € 60 / 90