Other lots by Glashütte Limburg
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#439Erik Cornelis“Rustend naakt”, een églomisé gesigneerd E. Cornelis.
"Resting nude," an églomisé painting signed E. Cornelis.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#311Een lot van 35 varia strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x De Smurfen.
A lot of 35 miscellaneous comic books, various titles and editions, including; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x The Smurfs.No longer availableEstimate: € 60 / 90