Similar lots by type
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.
Other lots in this auction
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
#167Hergé
“Le Crabe aux pinces d’or”, Tintin, HC, A23, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
"The Crab with the Golden Claws", Tintin, hardcover, A23, 1944. Name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#374
“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom. -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate. -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#269
Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰. -
#268Fisher-Price
Een lot vintage Fisher-Price, bestaande uit een Play Family Castle in originele doos en een parkeergarage Elevator 930 met autootjes. Medio ‘70-75.
A lot of vintage Fisher-Price items, including a Play Family Castle in its original box and a Parking Garage Elevator 930 with little cars. From around 1970-1975. -
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte
“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980. -