#584J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#323Een Pools kristalglazen vaas met 2 papegaaien in het decor.
#427Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#478Een bronzen beeld van een luipaard, Benin, Yoruba.
#4832 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 120 / 180 -
#111Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#592Holm SorensenEen vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
#500Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
#473Een lot van 3 diverse crucifixen.
A lot of 3 different crucifixes.No longer availableDim. 40,5 & 32,5 & 39 cmEstimate: € 40 / 60